ploeg datum uur thuisploeg bezoekers sporthal markeerder/scheidsrechter coach/wedstrijdwijziging
WBDP-45 za 8/09/18 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) VC APOLLO KOEKELARE (3P) H.R07 - Riderfort Ruddervoorde  
Drec1 - 206 vr 14/09/18 21:00 Apollo Dames Deweert Sport Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
W13MPB-0005 za 15/09/18 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.O12 - Mr V Arena Oostende Koen
W15MRD-0001 za 15/09/18 11:00 MEHONI ZUIENKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke Jan
W17MRC-0097 za 15/09/18 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende Jinke
W15JR-0001 za 15/09/18 17:00 OLVA BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek Steven
W13MRB-0005 za 15/09/18 17:15 V.T. LICHTERVELDE  A VC APOLLO KOEKELARE B H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde Jan
W3DB-0005 za 15/09/18 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt Rob
W3H-0001 za 15/09/18 20:30 OLVA BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
Drec1 - 211 do 20/09/18 20:30 R-United Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
2.0 1°Kl R6-0002 za 22/09/18 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Flore/Fien
W13MPB-0011 za 22/09/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A ELCKERLYC  ZWEVEZELE A * H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W13MRB-0011 za 22/09/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC WIVO WINGENE VZW B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jan
W15JR-0009 za 22/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Steven
W15MRD-0009 za 22/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke/Siska
W17MRC-0009 za 22/09/18 18:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende Mieke ???
W3DB-0011 za 22/09/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ELCKERLYC  ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
W3H-0009 za 22/09/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse/Gino/Steven
Drec1 - 218 vr 28/09/18 21:00 Apollo Dames Smashing Ladies Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 2°Kl R17-0001 za 29/09/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen/Fien
W13MRB-0015 za 29/09/18 09:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE B H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele Jan
W17MRC-0020 za 29/09/18 14:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke
W15MRD-0112 za 29/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W15JR-0021 za 29/09/18 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede Steven
W3DB-0015 za 29/09/18 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare Rob
2.B Ere R1-0005 zo 30/09/18 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark Jessica
W3H-0021 zo 30/09/18 15:30 VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede Steven
2.0 1°Kl R6-0009 za 6/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
W15JR-0023 za 6/10/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) OOIVO OOIGEM H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Steven
2.0 2°Kl R17-0003 za 6/10/18 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Flore/Fien
W13MPB-0023 za 6/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC WIVO WINGENE VZW A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W13MRB-0023 za 6/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B BEVO BEOBANK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jan
W17MRC-0115 za 6/10/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke
W15MRD-0023 za 6/10/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W3DB-0023 za 6/10/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui/Rob
W3H-0023 za 6/10/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE BAVO BAVIKHOVE B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Steven Casteleyn
2.B Ere R1-0008 zo 7/10/18 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP VC APOLLO KOEKELARE H.O07 - De Valkaart Oostkamp Jessica
W3H-0060 zo 14/10/18 10:30 OLVA BRUGGE D (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.S05 - St. Andreaslyceum Sint Kruis Brugge Steven
Drec1 - 231 di 16/10/18 20:30 VTD Ladies Apollo Dames Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide  
2.0 1°Kl R6-0014 za 20/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
WB13M-10 za 20/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE KERDAVO AVELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen - Scheids Emme Vandecasteele !!!
2.B Ere R1-0013 za 20/10/18 14:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede Jessica
W15MRD-0080 za 20/10/18 15:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare Koen
W17MRC-0083 za 20/10/18 19:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke - Tijdstip 17u30 wordt 19u00
WBHP-03 za 20/10/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE (3P) ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino/Ilse
2.0 2°Kl R17-0006 zo 21/10/18 10:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.G02 - Sporthal Gistel Flore/Fien
Drec1 - 236 ma 22/10/18 20:45 The Red Zebra's Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
Drec1 - 230 vr 26/10/18 21:00 Apollo Dames Ladies Volley Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.B Ere R1-0011 za 27/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0033 za 27/10/18 09:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Steven
W13MRB-0095 za 27/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY DE HAAN A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beernaert Heleen / Jan
W15MRD-0033 za 27/10/18 11:00 DAVOLO LOPPEM B VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem Koen
W13MPB-0025 za 27/10/18 14:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare Koen
W17MRC-0126 za 27/10/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE ST. JORIS TEN DISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beuselinck Janne / Jan
W3DB-0025 za 27/10/18 19:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Rob
W3H-0033 za 27/10/18 19:00 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Steven
2.0 1°Kl R6-0024 zo 28/10/18 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke Koen
W13MPB-0035 za 3/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goethals rune / Jinke
W13MRB-0035 za 3/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Declercq Pieter-Jan / Jan
2.0 1°Kl R6-0006 za 3/11/18 13:45 VKt TORHOUT VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Flore/Fien
W15JR-0037 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ingels Phebe / Steven
W15MRD-0037 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Heethem Ella /
W17MRC-0041 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Declercq Pieter-Jan / Jan
W3DB-0035 za 3/11/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
Drec1 - 246 vr 9/11/18 21:00 Apollo Dames NonStop Jes-sports Dames Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 1°Kl R6-0017 za 10/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
2.0 2°Kl R17-0007 za 10/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Flore/Fien
W13MRB-0040 za 10/11/18 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena Oostende Jan
W3DB-0040 za 10/11/18 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE H.R07 - Riderfort Ruddervoorde Rob
W13MPB-0040 za 10/11/18 16:00 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp Ruiselede # NOG GEEN COACH
W15MRD-0048 za 10/11/18 16:30 JUMPERS MIDDELKERKE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Leffinge Jan
W17MRC-0047 za 10/11/18 17:00 VOLLEY BREDENE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder Bredene Mieke ???
W3H-0048 za 10/11/18 19:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.O08 - Sporthal Ter Beke Oudenburg Steven
W15JR-0048 zo 11/11/18 14:00 EVOCO COMINES VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.C02 - College St. Henri, Comines Steven
Drec1 - 251 wo 14/11/18 20:45 VC-GO Dames Apollo Dames Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel  
2.0 1°Kl R6-0021 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare jAN
2.0 2°Kl R17-0009 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Flore/Fien
2.B Ere R1-0020 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0051 za 17/11/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ROEPOVO POPERINGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0046 za 17/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Dumoulin Robbe / Koen
W13MRB-0046 za 17/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Broucke Britt / Jan
W17MRC-0055 za 17/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Robbelin Phebe / Jinke
W15MRD-0051 za 17/11/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Heethem Ella / Koen
W3DB-0046 za 17/11/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
W3H-0051 za 17/11/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC JONG KUURNE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
Drec1 - 258 vr 23/11/18 21:00 Apollo Dames De Brandjes Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 2°Kl R17-0012 za 24/11/18 09:00 DAVOLO LOPPEM VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem Flore/Fien
2.B Ere R1-0023 za 24/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0060 za 24/11/18 11:00 SMASH.CL.INGELMUNSTER VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.I03 - Sporthal Ingelmunster  
WB13M-23 za 24/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE DAMESVOLLEY WAREGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare  
W17MRC-0062 za 24/11/18 19:30  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
Drec1 - 262 wo 28/11/18 20:45 VC Crayon Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
W13MRB-0052 za 1/12/18 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena Oostende Koen
W15MRD-0065 za 1/12/18 15:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Delrue Charlotte /
2.B Ere R1-0026 za 1/12/18 16:00 VKt TORHOUT VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W13MPB-0052 za 1/12/18 16:00 VKt TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W17MRC-0069 za 1/12/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Dumoulin Robbe /
W15JR-0065 za 1/12/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ROEPOVO POPERINGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3DB-0052 za 1/12/18 20:30 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede H.A01 - Sporthal Aarsele Nieuwe Sporthal: H.R08 - Molendorp Ruiselede => H.A01 - Sporthal Aarsele
W3H-0065 za 1/12/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE ROEPOVO POPERINGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
2.B Ere R1-0028 za 8/12/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare  
W13MPB-0060 za 8/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A DAVO WEVELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Mertens Elena /
W13MRB-0060 za 8/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Knockaert Jonas /
W15JR-0072 za 8/12/18 13:00 VOLLEY HEUVELLAND VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.W11 - Sporthal De Croonaert Wijtschate  
W17MRC-0071 za 8/12/18 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.R07 - Riderfort Ruddervoorde  
2.0 1°Kl R6-0029 za 8/12/18 16:30 REMBERT TORHOUT HEREN VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W3DB-0060 za 8/12/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W15MRD-0072 zo 9/12/18 09:00 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark  
W3H-0072 zo 9/12/18 11:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D VC APOLLO KOEKELARE H.M01 - Sporthal Marke  
Drec1 - 276 do 13/12/18 20:45 Standaard Boekhandel VC-GO Apollo Dames Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel  
W13MRB-0132 za 15/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOSTA STADEN H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Devos Flore /
W15JR-0080 za 15/12/18 15:30 VOLLEY BREDENE (+) VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.B06 - Ter Polder Bredene  
W13MPB-0064 za 15/12/18 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE A H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W3H-0080 za 15/12/18 19:00 KNACK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
W3DB-0064 za 15/12/18 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Leffinge  
W15JR-0086 za 22/12/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ELCKERLYC  ZWEVEZELE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0071 za 22/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Mertens Lina /
W13MRB-0071 za 22/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B V.T. LICHTERVELDE  A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Steven /
W17MRC-0179 za 22/12/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Broucke Britt /
W15MRD-0086 za 22/12/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ingels Jinke /
W3DB-0071 za 22/12/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W3H-0086 za 22/12/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
Drec1 - 219 wo 2/01/19 20:45 Sens Unique Apollo Dames Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene  
W13MRB-0078 za 12/01/19 15:30 VC WIVO WINGENE VZW B VC APOLLO KOEKELARE B H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
W17MRC-0006 za 12/01/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3DB-0078 za 12/01/19 16:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15JR-0092 za 12/01/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) OLVA BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Yoran /
W15MRD-0092 za 12/01/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE MEHONI ZUIENKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beuselinck Janne /
W3H-0092 za 12/01/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W13MPB-0078 zo 13/01/19 10:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE A * VC APOLLO KOEKELARE A H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15MRD-0100 za 19/01/19 09:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W13MRB-0083 za 19/01/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B ELCKERLYC  ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Seynaeve Rune /
W17MRC-0100 za 19/01/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Delrue Charlotte /
W3DB-0083 za 19/01/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W15JR-0100 zo 20/01/19 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
W3H-0100 zo 20/01/19 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
W13MRB-0088 za 26/01/19 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE B H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare  
W15JR-0112 za 26/01/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VBC DOSKOM MOORSLEDE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0111 za 26/01/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0088 za 26/01/19 13:00 VC WIVO WINGENE VZW A VC APOLLO KOEKELARE A H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
W3DB-0088 za 26/01/19 16:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
W15MRD-0021 za 26/01/19 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke  
W3H-0112 za 26/01/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jan
W15MRD-0114 za 2/02/19 09:00 DAVOLO LOPPEM A VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem  
W13MPB-0095 za 2/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Inghelbrecht Sarah /
W13MRB-0025 za 2/02/19 13:00 VOLLEY DE HAAN A VC APOLLO KOEKELARE B H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
W17MRC-0024 za 2/02/19 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
W3H-0114 za 2/02/19 18:00 BAVO BAVIKHOVE B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.B01 - De Vlasschaard Bavikhove  
W3DB-0095 za 2/02/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W15JR-0114 za 2/02/19 19u00 OOIVO OOIGEM VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem 17u30 wordt 19u00 - in aanvraag
W17MRC-0162 za 9/02/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Knockaert Jonas /
W3DB-0126 za 9/02/19 20:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
W13MPB-0098 za 16/02/19 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare  
W13MRB-0098 za 16/02/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A VC APOLLO KOEKELARE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W15JR-0124 za 16/02/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandecasteele Lennert /
W15MRD-0124 za 16/02/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Missiaen Siska /
W3DB-0098 za 16/02/19 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke  
W3H-0124 za 16/02/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W17MRC-0035 zo 17/02/19 15:30 ST. JORIS TEN DISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem  
W13MPB-0106 za 23/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vanderbeke Sacha /
W13MRB-0106 za 23/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beernaert Heleen /
W17MRC-0132 za 23/02/19 11:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W15JR-0128 za 23/02/19 16:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W3DB-0106 za 23/02/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W15MRD-0128 zo 24/02/19 11:00 VOLLEY BREDENE VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder Bredene  
Drec1B - 1D05 vr 1/03/19 20:15 NonStop Jes-sports Dames Apollo Dames St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende  
W15JR-0139 za 2/03/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) EVOCO COMINES H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0138 za 2/03/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Devos Flore /
W15MRD-0139 za 2/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandewalle Stef /
W3H-0139 za 2/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W3H-0142 za 9/03/19 16:00 VC JONG KUURNE B VC APOLLO KOEKELARE H.K11 - Sportpark Kuurne  
W15JR-0142 za 9/03/19 18:00 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
W17MRC-0146 za 9/03/19 19:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W15MRD-0142 zo 10/03/19 10:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
W13MRB-0110 zo 10/03/19 13:30 VBC ST. JORIS A VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem  
W13MPB-0110 za 16/03/19 14:00 PERVOL RUISELEDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W17MRC-0153 za 16/03/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Steven /
W15JR-0151 za 16/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) SMASH.CL.INGELMUNSTER H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3H-0151 za 16/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE D (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W3DB-0110 zo 17/03/19 10:30 VKt TORHOUT D VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W13MPB-0118 za 23/03/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Tylleman Aube /
W13MRB-0118 za 23/03/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandecasteele Emme /
W15MRD-0156 za 23/03/19 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende  
W15JR-0156 za 23/03/19 15:30 ROEPOVO POPERINGE A VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
W3H-0156 za 23/03/19 15:30 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge  
W17MRC-0160 za 23/03/19 16:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W3DB-0118 za 23/03/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W13MRB-0126 za 30/03/19 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W15JR-0163 za 30/03/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY HEUVELLAND H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0126 za 30/03/19 14:30 DAVO WEVELGEM B VC APOLLO KOEKELARE A H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem  
W15MRD-0163 za 30/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandierendonck Mathias /
W3H-0163 za 30/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W13MPB-0132 za 6/04/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandepoele Fien /
W15JR-0171 za 6/04/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY BREDENE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Viaene Fee /
W15MRD-0171 za 6/04/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandierendonck Mathias /
W17MRC-0174 za 6/04/19 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W3DB-0132 za 6/04/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W3H-0171 za 6/04/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W15JR-0177 za 13/04/19 09:30 ELCKERLYC  ZWEVEZELE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15MRD-0177 za 13/04/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MRB-0064 za 13/04/19 13:00 VOSTA STADEN VC APOLLO KOEKELARE B H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden  
W3H-0177 za 13/04/19 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0088 zo 14/04/19 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark  
ploeg datum uur thuisploeg bezoekers sporthal markeerder/scheidsrechter coach/wedstrijdwijziging
WBDP-45 za 8/09/18 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) VC APOLLO KOEKELARE (3P) H.R07 - Riderfort Ruddervoorde  
Drec1 - 206 vr 14/09/18 21:00 Apollo Dames Deweert Sport Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
W13MPB-0005 za 15/09/18 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.O12 - Mr V Arena Oostende Koen
W15MRD-0001 za 15/09/18 11:00 MEHONI ZUIENKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke Jan
W17MRC-0097 za 15/09/18 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende Jinke
W15JR-0001 za 15/09/18 17:00 OLVA BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek Steven
W13MRB-0005 za 15/09/18 17:15 V.T. LICHTERVELDE  A VC APOLLO KOEKELARE B H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde Jan
W3DB-0005 za 15/09/18 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt Rob
W3H-0001 za 15/09/18 20:30 OLVA BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
Drec1 - 211 do 20/09/18 20:30 R-United Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
2.0 1°Kl R6-0002 za 22/09/18 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Flore/Fien
W13MPB-0011 za 22/09/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A ELCKERLYC  ZWEVEZELE A * H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W13MRB-0011 za 22/09/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC WIVO WINGENE VZW B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jan
W15JR-0009 za 22/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Steven
W15MRD-0009 za 22/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke/Siska
W17MRC-0009 za 22/09/18 18:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende Mieke ???
W3DB-0011 za 22/09/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ELCKERLYC  ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
W3H-0009 za 22/09/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse/Gino/Steven
Drec1 - 218 vr 28/09/18 21:00 Apollo Dames Smashing Ladies Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 2°Kl R17-0001 za 29/09/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen/Fien
W13MRB-0015 za 29/09/18 09:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE B H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele Jan
W17MRC-0020 za 29/09/18 14:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke
W15MRD-0112 za 29/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W15JR-0021 za 29/09/18 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede Steven
W3DB-0015 za 29/09/18 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare Rob
2.B Ere R1-0005 zo 30/09/18 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark Jessica
W3H-0021 zo 30/09/18 15:30 VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede Steven
2.0 1°Kl R6-0009 za 6/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
W15JR-0023 za 6/10/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) OOIVO OOIGEM H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Steven
2.0 2°Kl R17-0003 za 6/10/18 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Flore/Fien
W13MPB-0023 za 6/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC WIVO WINGENE VZW A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W13MRB-0023 za 6/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B BEVO BEOBANK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jan
W17MRC-0115 za 6/10/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke
W15MRD-0023 za 6/10/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W3DB-0023 za 6/10/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui/Rob
W3H-0023 za 6/10/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE BAVO BAVIKHOVE B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Steven Casteleyn
2.B Ere R1-0008 zo 7/10/18 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP VC APOLLO KOEKELARE H.O07 - De Valkaart Oostkamp Jessica
W3H-0060 zo 14/10/18 10:30 OLVA BRUGGE D (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.S05 - St. Andreaslyceum Sint Kruis Brugge Steven
Drec1 - 231 di 16/10/18 20:30 VTD Ladies Apollo Dames Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide  
2.0 1°Kl R6-0014 za 20/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
WB13M-10 za 20/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE KERDAVO AVELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen - Scheids Emme Vandecasteele !!!
2.B Ere R1-0013 za 20/10/18 14:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede Jessica
W15MRD-0080 za 20/10/18 15:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare Koen
W17MRC-0083 za 20/10/18 19:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke - Tijdstip 17u30 wordt 19u00
WBHP-03 za 20/10/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE (3P) ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino/Ilse
2.0 2°Kl R17-0006 zo 21/10/18 10:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.G02 - Sporthal Gistel Flore/Fien
Drec1 - 236 ma 22/10/18 20:45 The Red Zebra's Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
Drec1 - 230 vr 26/10/18 21:00 Apollo Dames Ladies Volley Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.B Ere R1-0011 za 27/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0033 za 27/10/18 09:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Steven
W13MRB-0095 za 27/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY DE HAAN A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beernaert Heleen / Jan
W15MRD-0033 za 27/10/18 11:00 DAVOLO LOPPEM B VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem Koen
W13MPB-0025 za 27/10/18 14:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare Koen
W17MRC-0126 za 27/10/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE ST. JORIS TEN DISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beuselinck Janne / Jan
W3DB-0025 za 27/10/18 19:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Rob
W3H-0033 za 27/10/18 19:00 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Steven
2.0 1°Kl R6-0024 zo 28/10/18 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke Koen
W13MPB-0035 za 3/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goethals rune / Jinke
W13MRB-0035 za 3/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Declercq Pieter-Jan / Jan
2.0 1°Kl R6-0006 za 3/11/18 13:45 VKt TORHOUT VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Flore/Fien
W15JR-0037 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ingels Phebe / Steven
W15MRD-0037 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Heethem Ella /
W17MRC-0041 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Declercq Pieter-Jan / Jan
W3DB-0035 za 3/11/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
Drec1 - 246 vr 9/11/18 21:00 Apollo Dames NonStop Jes-sports Dames Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 1°Kl R6-0017 za 10/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
2.0 2°Kl R17-0007 za 10/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Flore/Fien
W13MRB-0040 za 10/11/18 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena Oostende Jan
W3DB-0040 za 10/11/18 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE H.R07 - Riderfort Ruddervoorde Rob
W13MPB-0040 za 10/11/18 16:00 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp Ruiselede # NOG GEEN COACH
W15MRD-0048 za 10/11/18 16:30 JUMPERS MIDDELKERKE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Leffinge Jan
W17MRC-0047 za 10/11/18 17:00 VOLLEY BREDENE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder Bredene Mieke ???
W3H-0048 za 10/11/18 19:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.O08 - Sporthal Ter Beke Oudenburg Steven
W15JR-0048 zo 11/11/18 14:00 EVOCO COMINES VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.C02 - College St. Henri, Comines Steven
Drec1 - 251 wo 14/11/18 20:45 VC-GO Dames Apollo Dames Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel  
2.0 1°Kl R6-0021 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare jAN
2.0 2°Kl R17-0009 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Flore/Fien
2.B Ere R1-0020 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0051 za 17/11/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ROEPOVO POPERINGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0046 za 17/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Dumoulin Robbe / Koen
W13MRB-0046 za 17/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Broucke Britt / Jan
W17MRC-0055 za 17/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Robbelin Phebe / Jinke
W15MRD-0051 za 17/11/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Heethem Ella / Koen
W3DB-0046 za 17/11/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
W3H-0051 za 17/11/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC JONG KUURNE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
Drec1 - 258 vr 23/11/18 21:00 Apollo Dames De Brandjes Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 2°Kl R17-0012 za 24/11/18 09:00 DAVOLO LOPPEM VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem Flore/Fien
2.B Ere R1-0023 za 24/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0060 za 24/11/18 11:00 SMASH.CL.INGELMUNSTER VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.I03 - Sporthal Ingelmunster  
WB13M-23 za 24/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE DAMESVOLLEY WAREGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare  
W17MRC-0062 za 24/11/18 19:30  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
Drec1 - 262 wo 28/11/18 20:45 VC Crayon Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
W13MRB-0052 za 1/12/18 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena Oostende Koen
W15MRD-0065 za 1/12/18 15:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Delrue Charlotte /
2.B Ere R1-0026 za 1/12/18 16:00 VKt TORHOUT VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W13MPB-0052 za 1/12/18 16:00 VKt TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W17MRC-0069 za 1/12/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Dumoulin Robbe /
W15JR-0065 za 1/12/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ROEPOVO POPERINGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3DB-0052 za 1/12/18 20:30 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede H.A01 - Sporthal Aarsele Nieuwe Sporthal: H.R08 - Molendorp Ruiselede => H.A01 - Sporthal Aarsele
W3H-0065 za 1/12/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE ROEPOVO POPERINGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
2.B Ere R1-0028 za 8/12/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare  
W13MPB-0060 za 8/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A DAVO WEVELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Mertens Elena /
W13MRB-0060 za 8/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Knockaert Jonas /
W15JR-0072 za 8/12/18 13:00 VOLLEY HEUVELLAND VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.W11 - Sporthal De Croonaert Wijtschate  
W17MRC-0071 za 8/12/18 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.R07 - Riderfort Ruddervoorde  
2.0 1°Kl R6-0029 za 8/12/18 16:30 REMBERT TORHOUT HEREN VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W3DB-0060 za 8/12/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W15MRD-0072 zo 9/12/18 09:00 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark  
W3H-0072 zo 9/12/18 11:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D VC APOLLO KOEKELARE H.M01 - Sporthal Marke  
Drec1 - 276 do 13/12/18 20:45 Standaard Boekhandel VC-GO Apollo Dames Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel  
W13MRB-0132 za 15/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOSTA STADEN H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Devos Flore /
W15JR-0080 za 15/12/18 15:30 VOLLEY BREDENE (+) VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.B06 - Ter Polder Bredene  
W13MPB-0064 za 15/12/18 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE A H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W3H-0080 za 15/12/18 19:00 KNACK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
W3DB-0064 za 15/12/18 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Leffinge  
W15JR-0086 za 22/12/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ELCKERLYC  ZWEVEZELE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0071 za 22/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Mertens Lina /
W13MRB-0071 za 22/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B V.T. LICHTERVELDE  A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Steven /
W17MRC-0179 za 22/12/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Broucke Britt /
W15MRD-0086 za 22/12/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ingels Jinke /
W3DB-0071 za 22/12/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W3H-0086 za 22/12/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
Drec1 - 219 wo 2/01/19 20:45 Sens Unique Apollo Dames Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene  
W13MRB-0078 za 12/01/19 15:30 VC WIVO WINGENE VZW B VC APOLLO KOEKELARE B H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
W17MRC-0006 za 12/01/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3DB-0078 za 12/01/19 16:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15JR-0092 za 12/01/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) OLVA BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Yoran /
W15MRD-0092 za 12/01/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE MEHONI ZUIENKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beuselinck Janne /
W3H-0092 za 12/01/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W13MPB-0078 zo 13/01/19 10:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE A * VC APOLLO KOEKELARE A H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15MRD-0100 za 19/01/19 09:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W13MRB-0083 za 19/01/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B ELCKERLYC  ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Seynaeve Rune /
W17MRC-0100 za 19/01/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Delrue Charlotte /
W3DB-0083 za 19/01/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W15JR-0100 zo 20/01/19 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
W3H-0100 zo 20/01/19 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
W13MRB-0088 za 26/01/19 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE B H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare  
W15JR-0112 za 26/01/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VBC DOSKOM MOORSLEDE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0111 za 26/01/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0088 za 26/01/19 13:00 VC WIVO WINGENE VZW A VC APOLLO KOEKELARE A H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
W3DB-0088 za 26/01/19 16:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
W15MRD-0021 za 26/01/19 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke  
W3H-0112 za 26/01/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jan
W15MRD-0114 za 2/02/19 09:00 DAVOLO LOPPEM A VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem  
W13MPB-0095 za 2/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Inghelbrecht Sarah /
W13MRB-0025 za 2/02/19 13:00 VOLLEY DE HAAN A VC APOLLO KOEKELARE B H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
W17MRC-0024 za 2/02/19 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
W3H-0114 za 2/02/19 18:00 BAVO BAVIKHOVE B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.B01 - De Vlasschaard Bavikhove  
W3DB-0095 za 2/02/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W15JR-0114 za 2/02/19 19u00 OOIVO OOIGEM VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem 17u30 wordt 19u00 - in aanvraag
W17MRC-0162 za 9/02/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Knockaert Jonas /
W3DB-0126 za 9/02/19 20:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
W13MPB-0098 za 16/02/19 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare  
W13MRB-0098 za 16/02/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A VC APOLLO KOEKELARE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W15JR-0124 za 16/02/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandecasteele Lennert /
W15MRD-0124 za 16/02/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Missiaen Siska /
W3DB-0098 za 16/02/19 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke  
W3H-0124 za 16/02/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W17MRC-0035 zo 17/02/19 15:30 ST. JORIS TEN DISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem  
W13MPB-0106 za 23/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vanderbeke Sacha /
W13MRB-0106 za 23/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beernaert Heleen /
W17MRC-0132 za 23/02/19 11:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W15JR-0128 za 23/02/19 16:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W3DB-0106 za 23/02/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W15MRD-0128 zo 24/02/19 11:00 VOLLEY BREDENE VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder Bredene  
Drec1B - 1D05 vr 1/03/19 20:15 NonStop Jes-sports Dames Apollo Dames St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende  
W15JR-0139 za 2/03/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) EVOCO COMINES H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0138 za 2/03/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Devos Flore /
W15MRD-0139 za 2/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandewalle Stef /
W3H-0139 za 2/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W3H-0142 za 9/03/19 16:00 VC JONG KUURNE B VC APOLLO KOEKELARE H.K11 - Sportpark Kuurne  
W15JR-0142 za 9/03/19 18:00 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
W17MRC-0146 za 9/03/19 19:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W15MRD-0142 zo 10/03/19 10:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
W13MRB-0110 zo 10/03/19 13:30 VBC ST. JORIS A VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem  
W13MPB-0110 za 16/03/19 14:00 PERVOL RUISELEDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W17MRC-0153 za 16/03/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Steven /
W15JR-0151 za 16/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) SMASH.CL.INGELMUNSTER H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3H-0151 za 16/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE D (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W3DB-0110 zo 17/03/19 10:30 VKt TORHOUT D VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W13MPB-0118 za 23/03/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Tylleman Aube /
W13MRB-0118 za 23/03/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandecasteele Emme /
W15MRD-0156 za 23/03/19 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende  
W15JR-0156 za 23/03/19 15:30 ROEPOVO POPERINGE A VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
W3H-0156 za 23/03/19 15:30 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge  
W17MRC-0160 za 23/03/19 16:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W3DB-0118 za 23/03/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W13MRB-0126 za 30/03/19 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W15JR-0163 za 30/03/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY HEUVELLAND H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0126 za 30/03/19 14:30 DAVO WEVELGEM B VC APOLLO KOEKELARE A H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem  
W15MRD-0163 za 30/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandierendonck Mathias /
W3H-0163 za 30/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W13MPB-0132 za 6/04/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandepoele Fien /
W15JR-0171 za 6/04/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY BREDENE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Viaene Fee /
W15MRD-0171 za 6/04/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandierendonck Mathias /
W17MRC-0174 za 6/04/19 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W3DB-0132 za 6/04/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W3H-0171 za 6/04/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W15JR-0177 za 13/04/19 09:30 ELCKERLYC  ZWEVEZELE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15MRD-0177 za 13/04/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MRB-0064 za 13/04/19 13:00 VOSTA STADEN VC APOLLO KOEKELARE B H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden  
W3H-0177 za 13/04/19 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0088 zo 14/04/19 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
ploeg datum uur thuisploeg bezoekers sporthal markeerder/scheidsrechter coach/wedstrijdwijziging
WBDP-45 za 8/09/18 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A (2P) VC APOLLO KOEKELARE (3P) H.R07 - Riderfort Ruddervoorde  
Drec1 - 206 vr 14/09/18 21:00 Apollo Dames Deweert Sport Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
W13MPB-0005 za 15/09/18 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.O12 - Mr V Arena Oostende Koen
W15MRD-0001 za 15/09/18 11:00 MEHONI ZUIENKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke Jan
W17MRC-0097 za 15/09/18 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende Jinke
W15JR-0001 za 15/09/18 17:00 OLVA BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek Steven
W13MRB-0005 za 15/09/18 17:15 V.T. LICHTERVELDE  A VC APOLLO KOEKELARE B H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde Jan
W3DB-0005 za 15/09/18 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt Rob
W3H-0001 za 15/09/18 20:30 OLVA BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
Drec1 - 211 do 20/09/18 20:30 R-United Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
2.0 1°Kl R6-0002 za 22/09/18 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Flore/Fien
W13MPB-0011 za 22/09/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A ELCKERLYC  ZWEVEZELE A * H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W13MRB-0011 za 22/09/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC WIVO WINGENE VZW B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jan
W15JR-0009 za 22/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Steven
W15MRD-0009 za 22/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke/Siska
W17MRC-0009 za 22/09/18 18:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende Mieke ???
W3DB-0011 za 22/09/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ELCKERLYC  ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
W3H-0009 za 22/09/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse/Gino/Steven
Drec1 - 218 vr 28/09/18 21:00 Apollo Dames Smashing Ladies Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 2°Kl R17-0001 za 29/09/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen/Fien
W13MRB-0015 za 29/09/18 09:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE B H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele Jan
W17MRC-0020 za 29/09/18 14:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke
W15MRD-0112 za 29/09/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W15JR-0021 za 29/09/18 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede Steven
W3DB-0015 za 29/09/18 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare Rob
2.B Ere R1-0005 zo 30/09/18 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark Jessica
W3H-0021 zo 30/09/18 15:30 VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede Steven
2.0 1°Kl R6-0009 za 6/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
W15JR-0023 za 6/10/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) OOIVO OOIGEM H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Steven
2.0 2°Kl R17-0003 za 6/10/18 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Flore/Fien
W13MPB-0023 za 6/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC WIVO WINGENE VZW A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W13MRB-0023 za 6/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B BEVO BEOBANK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jan
W17MRC-0115 za 6/10/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke
W15MRD-0023 za 6/10/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Koen
W3DB-0023 za 6/10/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui/Rob
W3H-0023 za 6/10/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE BAVO BAVIKHOVE B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Steven Casteleyn
2.B Ere R1-0008 zo 7/10/18 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP VC APOLLO KOEKELARE H.O07 - De Valkaart Oostkamp Jessica
W3H-0060 zo 14/10/18 10:30 OLVA BRUGGE D (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.S05 - St. Andreaslyceum Sint Kruis Brugge Steven
Drec1 - 231 di 16/10/18 20:30 VTD Ladies Apollo Dames Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide  
2.0 1°Kl R6-0014 za 20/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
WB13M-10 za 20/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE KERDAVO AVELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen - Scheids Emme Vandecasteele !!!
2.B Ere R1-0013 za 20/10/18 14:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede Jessica
W15MRD-0080 za 20/10/18 15:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare Koen
W17MRC-0083 za 20/10/18 19:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare # NOG GEEN SCHEIDRECHTER Jinke - Tijdstip 17u30 wordt 19u00
WBHP-03 za 20/10/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE (3P) ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino/Ilse
2.0 2°Kl R17-0006 zo 21/10/18 10:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.G02 - Sporthal Gistel Flore/Fien
Drec1 - 236 ma 22/10/18 20:45 The Red Zebra's Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
Drec1 - 230 vr 26/10/18 21:00 Apollo Dames Ladies Volley Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.B Ere R1-0011 za 27/10/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0033 za 27/10/18 09:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Steven
W13MRB-0095 za 27/10/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY DE HAAN A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beernaert Heleen / Jan
W15MRD-0033 za 27/10/18 11:00 DAVOLO LOPPEM B VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem Koen
W13MPB-0025 za 27/10/18 14:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare Koen
W17MRC-0126 za 27/10/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE ST. JORIS TEN DISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beuselinck Janne / Jan
W3DB-0025 za 27/10/18 19:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Rob
W3H-0033 za 27/10/18 19:00 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem Steven
2.0 1°Kl R6-0024 zo 28/10/18 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke Koen
W13MPB-0035 za 3/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goethals rune / Jinke
W13MRB-0035 za 3/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Declercq Pieter-Jan / Jan
2.0 1°Kl R6-0006 za 3/11/18 13:45 VKt TORHOUT VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Flore/Fien
W15JR-0037 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ingels Phebe / Steven
W15MRD-0037 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Heethem Ella /
W17MRC-0041 za 3/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Declercq Pieter-Jan / Jan
W3DB-0035 za 3/11/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
Drec1 - 246 vr 9/11/18 21:00 Apollo Dames NonStop Jes-sports Dames Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 1°Kl R6-0017 za 10/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Koen
2.0 2°Kl R17-0007 za 10/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Flore/Fien
W13MRB-0040 za 10/11/18 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena Oostende Jan
W3DB-0040 za 10/11/18 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE H.R07 - Riderfort Ruddervoorde Rob
W13MPB-0040 za 10/11/18 16:00 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp Ruiselede # NOG GEEN COACH
W15MRD-0048 za 10/11/18 16:30 JUMPERS MIDDELKERKE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Leffinge Jan
W17MRC-0047 za 10/11/18 17:00 VOLLEY BREDENE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder Bredene Mieke ???
W3H-0048 za 10/11/18 19:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.O08 - Sporthal Ter Beke Oudenburg Steven
W15JR-0048 zo 11/11/18 14:00 EVOCO COMINES VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.C02 - College St. Henri, Comines Steven
Drec1 - 251 wo 14/11/18 20:45 VC-GO Dames Apollo Dames Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel  
2.0 1°Kl R6-0021 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare jAN
2.0 2°Kl R17-0009 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Flore/Fien
2.B Ere R1-0020 za 17/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0051 za 17/11/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ROEPOVO POPERINGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0046 za 17/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Dumoulin Robbe / Koen
W13MRB-0046 za 17/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Broucke Britt / Jan
W17MRC-0055 za 17/11/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Robbelin Phebe / Jinke
W15MRD-0051 za 17/11/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Heethem Ella / Koen
W3DB-0046 za 17/11/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VKt TORHOUT D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris/Rob
W3H-0051 za 17/11/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC JONG KUURNE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
Drec1 - 258 vr 23/11/18 21:00 Apollo Dames De Brandjes Gemeentelijke sporthal 1, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare  
2.0 2°Kl R17-0012 za 24/11/18 09:00 DAVOLO LOPPEM VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem Flore/Fien
2.B Ere R1-0023 za 24/11/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jessica
W15JR-0060 za 24/11/18 11:00 SMASH.CL.INGELMUNSTER VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.I03 - Sporthal Ingelmunster  
WB13M-23 za 24/11/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE DAMESVOLLEY WAREGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare  
W17MRC-0062 za 24/11/18 19:30  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
Drec1 - 262 wo 28/11/18 20:45 VC Crayon Apollo Dames De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge  
W13MRB-0052 za 1/12/18 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena Oostende Koen
W15MRD-0065 za 1/12/18 15:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Delrue Charlotte /
2.B Ere R1-0026 za 1/12/18 16:00 VKt TORHOUT VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W13MPB-0052 za 1/12/18 16:00 VKt TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W17MRC-0069 za 1/12/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Dumoulin Robbe /
W15JR-0065 za 1/12/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ROEPOVO POPERINGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3DB-0052 za 1/12/18 20:30 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede H.A01 - Sporthal Aarsele Nieuwe Sporthal: H.R08 - Molendorp Ruiselede => H.A01 - Sporthal Aarsele
W3H-0065 za 1/12/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE ROEPOVO POPERINGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
2.B Ere R1-0028 za 8/12/18 09:00 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare  
W13MPB-0060 za 8/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A DAVO WEVELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Mertens Elena /
W13MRB-0060 za 8/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Knockaert Jonas /
W15JR-0072 za 8/12/18 13:00 VOLLEY HEUVELLAND VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.W11 - Sporthal De Croonaert Wijtschate  
W17MRC-0071 za 8/12/18 15:30 RUVO RUDDERVOORDE (+) VC APOLLO KOEKELARE H.R07 - Riderfort Ruddervoorde  
2.0 1°Kl R6-0029 za 8/12/18 16:30 REMBERT TORHOUT HEREN VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W3DB-0060 za 8/12/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W15MRD-0072 zo 9/12/18 09:00 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark  
W3H-0072 zo 9/12/18 11:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D VC APOLLO KOEKELARE H.M01 - Sporthal Marke  
Drec1 - 276 do 13/12/18 20:45 Standaard Boekhandel VC-GO Apollo Dames Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel  
W13MRB-0132 za 15/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOSTA STADEN H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Devos Flore /
W15JR-0080 za 15/12/18 15:30 VOLLEY BREDENE (+) VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.B06 - Ter Polder Bredene  
W13MPB-0064 za 15/12/18 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE A H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W3H-0080 za 15/12/18 19:00 KNACK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
W3DB-0064 za 15/12/18 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Leffinge  
W15JR-0086 za 22/12/18 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) ELCKERLYC  ZWEVEZELE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0071 za 22/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Mertens Lina /
W13MRB-0071 za 22/12/18 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B V.T. LICHTERVELDE  A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Steven /
W17MRC-0179 za 22/12/18 16:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Broucke Britt /
W15MRD-0086 za 22/12/18 16:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ingels Jinke /
W3DB-0071 za 22/12/18 19:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W3H-0086 za 22/12/18 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
Drec1 - 219 wo 2/01/19 20:45 Sens Unique Apollo Dames Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene  
W13MRB-0078 za 12/01/19 15:30 VC WIVO WINGENE VZW B VC APOLLO KOEKELARE B H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
W17MRC-0006 za 12/01/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3DB-0078 za 12/01/19 16:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15JR-0092 za 12/01/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) OLVA BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Yoran /
W15MRD-0092 za 12/01/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE MEHONI ZUIENKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beuselinck Janne /
W3H-0092 za 12/01/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W13MPB-0078 zo 13/01/19 10:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE A * VC APOLLO KOEKELARE A H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15MRD-0100 za 19/01/19 09:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W13MRB-0083 za 19/01/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B ELCKERLYC  ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Seynaeve Rune /
W17MRC-0100 za 19/01/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Delrue Charlotte /
W3DB-0083 za 19/01/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W15JR-0100 zo 20/01/19 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
W3H-0100 zo 20/01/19 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
W13MRB-0088 za 26/01/19 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D VC APOLLO KOEKELARE B H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare  
W15JR-0112 za 26/01/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VBC DOSKOM MOORSLEDE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0111 za 26/01/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0088 za 26/01/19 13:00 VC WIVO WINGENE VZW A VC APOLLO KOEKELARE A H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
W3DB-0088 za 26/01/19 16:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
W15MRD-0021 za 26/01/19 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke  
W3H-0112 za 26/01/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Jan
W15MRD-0114 za 2/02/19 09:00 DAVOLO LOPPEM A VC APOLLO KOEKELARE H.L07 - De Strooien Hane Loppem  
W13MPB-0095 za 2/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Inghelbrecht Sarah /
W13MRB-0025 za 2/02/19 13:00 VOLLEY DE HAAN A VC APOLLO KOEKELARE B H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
W17MRC-0024 za 2/02/19 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
W3H-0114 za 2/02/19 18:00 BAVO BAVIKHOVE B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.B01 - De Vlasschaard Bavikhove  
W3DB-0095 za 2/02/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W15JR-0114 za 2/02/19 19u00 OOIVO OOIGEM VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem 17u30 wordt 19u00 - in aanvraag
W17MRC-0162 za 9/02/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Knockaert Jonas /
W3DB-0126 za 9/02/19 20:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
W13MPB-0098 za 16/02/19 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare  
W13MRB-0098 za 16/02/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A VC APOLLO KOEKELARE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W15JR-0124 za 16/02/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VC PACKO ZEDELGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandecasteele Lennert /
W15MRD-0124 za 16/02/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE DAVOLO LOPPEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Missiaen Siska /
W3DB-0098 za 16/02/19 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke  
W3H-0124 za 16/02/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W17MRC-0035 zo 17/02/19 15:30 ST. JORIS TEN DISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem  
W13MPB-0106 za 23/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vanderbeke Sacha /
W13MRB-0106 za 23/02/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Beernaert Heleen /
W17MRC-0132 za 23/02/19 11:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W15JR-0128 za 23/02/19 16:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W3DB-0106 za 23/02/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W15MRD-0128 zo 24/02/19 11:00 VOLLEY BREDENE VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder Bredene  
Drec1B - 1D05 vr 1/03/19 20:15 NonStop Jes-sports Dames Apollo Dames St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende  
W15JR-0139 za 2/03/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) EVOCO COMINES H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0138 za 2/03/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Devos Flore /
W15MRD-0139 za 2/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandewalle Stef /
W3H-0139 za 2/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Ilse
W3H-0142 za 9/03/19 16:00 VC JONG KUURNE B VC APOLLO KOEKELARE H.K11 - Sportpark Kuurne  
W15JR-0142 za 9/03/19 18:00 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
W17MRC-0146 za 9/03/19 19:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W15MRD-0142 zo 10/03/19 10:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele  
W13MRB-0110 zo 10/03/19 13:30 VBC ST. JORIS A VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem  
W13MPB-0110 za 16/03/19 14:00 PERVOL RUISELEDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W17MRC-0153 za 16/03/19 16:00 VC APOLLO KOEKELARE  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Plaetevoet Steven /
W15JR-0151 za 16/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) SMASH.CL.INGELMUNSTER H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Goemaere Bram /
W3H-0151 za 16/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE D (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W3DB-0110 zo 17/03/19 10:30 VKt TORHOUT D VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
W13MPB-0118 za 23/03/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Tylleman Aube /
W13MRB-0118 za 23/03/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandecasteele Emme /
W15MRD-0156 za 23/03/19 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena Oostende  
W15JR-0156 za 23/03/19 15:30 ROEPOVO POPERINGE A VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
W3H-0156 za 23/03/19 15:30 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge  
W17MRC-0160 za 23/03/19 16:00 PERVOL RUISELEDE VC APOLLO KOEKELARE H.R08 - Molendorp Ruiselede  
W3DB-0118 za 23/03/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Trui
W13MRB-0126 za 30/03/19 09:00 VC PACKO ZEDELGEM A VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  
W15JR-0163 za 30/03/19 10:45 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY HEUVELLAND H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MPB-0126 za 30/03/19 14:30 DAVO WEVELGEM B VC APOLLO KOEKELARE A H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem  
W15MRD-0163 za 30/03/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandierendonck Mathias /
W3H-0163 za 30/03/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W13MPB-0132 za 6/04/19 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandepoele Fien /
W15JR-0171 za 6/04/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE (SGP) VOLLEY BREDENE (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Viaene Fee /
W15MRD-0171 za 6/04/19 16:30 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Vandierendonck Mathias /
W17MRC-0174 za 6/04/19 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek  
W3DB-0132 za 6/04/19 19:30 VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Kris
W3H-0171 za 6/04/19 20:30 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare Gino
W15JR-0177 za 13/04/19 09:30 ELCKERLYC  ZWEVEZELE VC APOLLO KOEKELARE (SGP) H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
W15MRD-0177 za 13/04/19 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W13MRB-0064 za 13/04/19 13:00 VOSTA STADEN VC APOLLO KOEKELARE B H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden  
W3H-0177 za 13/04/19 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
W17MRC-0088 zo 14/04/19 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal Kortemark