ploeg   datum uur thuisploeg bezoekers sporthal markeerder/scheidsrechter coach/wedstrijdwijziging
BDP 11 za 09/09 17:30 VC APOLLO KOEKELARE B (4P) VT GULLEGEM C (4P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper - Rob - BEKER
Drec1 225 vr 15/09 21:00 VC APOLLO DREC1 NonStop Jes-Sports Dames Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
M15RF 4 za 16/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M13RH 5 za 16/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B ELCKERLYC ZWEVEZELE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Flore Devos
M13RH 6 za 16/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VBC ST. JORIS D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Sebe Verhelst
M15PB 4 za 16/09 14:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
20 R15 3 za 16/09 16:00 VKt TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
20 R15 1 za 16/09 16:00 VKt TORHOUT C VC APOLLO KOEKELARE B H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
4DC 6 za 16/09 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B DAVOLO LOPPEM B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie - Rob
J15PA 1 za 16/09 17:30 VOLLEY BREDENE A (SGP) VC APOLLO KOEKELARE H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
3H 6 za 16/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Thery Gino
3DB 4 za 16/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VC WIVO WINGENE VZW B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koen Devos
M13PB 4 zo 17/09 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Marjolein Chys
Drec1 202 di 19/09 20:45 De Brandjes VC APOLLO DREC1 Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, Bredene  
2B R7 1 za 23/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 11 za 23/09 11:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C VC APOLLO KOEKELARE C H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
3H 9 za 23/09 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN C VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
J15PA 5 za 23/09 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Janne Devos
4DC 9 za 23/09 15:30 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen Rob Huyghelier
M15PB 7 za 23/09 18:15 ELCKERLYC ZWEVEZELE A VC APOLLO KOEKELARE H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
3DB 9 za 23/09 20:00 VOLARE ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
M15RF 9 zo 24/09 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal  
M13PB 7 zo 24/09 13:30 VBC ST. JORIS A VC APOLLO KOEKELARE A H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
M13RH 12 zo 24/09 13:30 VBC ST. JORIS D VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
Drec1 206 vr 29/09 21:00 VC APOLLO DREC1 VC Smashing Ladies Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2B R7 4 za 30/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 5 za 30/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VKt TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 17 za 30/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Camille Vermet
M13RH 18 za 30/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ellen Dehullu
M15PB 12 za 30/09 14:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M15RF 16 za 30/09 15:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Robbe Dumoulin
J15PA 10 za 30/09 16:30 OLVA BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Bloso Sportcentrum  
4DC 20 za 30/09 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Rob
3H 20 za 30/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE ROEPOVO POPERINGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 16 za 30/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
M13PB 12 zo 01/10 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Sarah Inghelbrecht
Drec1 207 ma 02/10 20:45 The Red Zebra's VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
20 R15 7 za 07/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
4DC 0 za 07/10 17:30 VC APOLLO KOEKELARE B (4P) Ruiselede 3de prov.   Bart Pottelancie - Rob - BEKER
BHP 3 za 07/10 20:00 VC APOLLO KOEKELARE (3P) VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (3P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Thery Gino
BDP 42 za 07/10 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE (2P) VC APOLLO KOEKELARE A (3P) H.L03 - De Barloke  
BU13M 4 zo 08/10 10:30 VC APOLLO KOEKELARE BEAPHAR POPERINGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
Drec1 211 vr 13/10 21:00 VC APOLLO DREC1 Ladies Volley Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
20 R15 12 za 14/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 10 za 14/10 9:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen  
M13RH 20 za 14/10 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.R07 - Riderfort  
J15PA 14 za 14/10 10:45 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M15RF 23 za 14/10 15:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.O08 - Sporthal Ter Beke  
3DB 23 za 14/10 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE A H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
M15PB 15 za 14/10 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE H.S06 - KTA  
2B R7 12 zo 15/10 9:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
3H 24 zo 15/10 10:45 BAVO BAVIKHOVE B VC APOLLO KOEKELARE H.B01 - De Vlasschaard  
M13PB 15 zo 15/10 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE A H.S06 - KTA  
M13RH 19 zo 15/10 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE C H.S06 - KTA  
Drec1 215 wo 18/10 20:45 Ten Putte Toetsers VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
2B R7 13 za 21/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 15 za 21/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 30 za 21/10 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Celien Pottelancie
M15PB 17 za 21/10 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena 9u00 wordt 13u00
4DC 35 za 21/10 16:30 VOLLEY BREDENE B VC APOLLO KOEKELARE B H.B06 - Ter Polder Siska Missiaen
3H 35 za 21/10 20:00 VC DE BEERLANDERS BEERNEM B VC APOLLO KOEKELARE H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
3DB 28 za 21/10 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A RUVO RUDDERVOORDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
J15PA 18 za 21/10 FF JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE   Forfait Jumpers
M15RF 28 za 21/10 FF VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Forfait Jumpers - Pieter Jan Declercq
M13PB 17 zo 22/10 13:30 VKt TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
M13RH 93 zo 22/10 15:30 VBC ST. JORIS C VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
M13RH 102 za 28/10 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VBC ST. JORIS C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Janne Beuselinck
4DC 41 za 28/10 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Siska
3H 41 za 28/10 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lies Casteleyn
3DB 31 za 28/10 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE A H.A02 - Bloso Sportcentrum  
M13PB 23 zo 29/10 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aukje Decloedt
J15PA 23 zo 29/10 11:00 KNACK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
M13RH 34 zo 29/10 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B VC APOLLO KOEKELARE B H.O07 - De Valkaart  
BU17M 19 za 04/11 14:30 VC APOLLO KOEKELARE DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
4DC 62 zo 05/11 15:30 MEHONI ZUIENKERKE VC APOLLO KOEKELARE B H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Rob Huyghelier
Drec1 254 ma 06/11 20:45 The Red Zebra's VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
M13PB 27 za 11/11 9:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren  
20 R15 18 za 11/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 16 za 11/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VKt TORHOUT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 41 za 11/11 9:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B VC APOLLO KOEKELARE C H.G02 - Sporthal Gistel  
J15PA 25 za 11/11 10:45 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
M15PB 27 za 11/11 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren  
M13RH 39 za 11/11 15:30 VOLLEY DE HAAN B VC APOLLO KOEKELARE B H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
4DC 47 za 11/11 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide Siska Missiaen
3H 47 za 11/11 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
3DB 37 za 11/11 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE A H.O09 - Sporthal Hazebeek  
M15RF 37 zo 12/11 10:30 VOSTA STADEN B VC APOLLO KOEKELARE H.S07 - Sporthal de Wankaarde  
2B R7 16 zo 12/11 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
M13PB 32 za 18/11 9:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
M15RF 43 za 18/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jason Broucke
M13RH 45 za 18/11 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aube Tylleman
M13RH 47 za 18/11 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY DE HAAN B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aagje Vandevoorde
M15PB 32 za 18/11 13:15 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
J15PA 29 za 18/11 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE A (SGP) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Pieter-Jan Declercq
20 R15 20 za 18/11 16:00 VKt TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE B H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
4DC 55 za 18/11 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie - Rob
3H 55 za 18/11 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VBC DOSKOM MOORSLEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
3DB 43 za 18/11 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN MARKEERDER
2B R7 19 zo 19/11 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE H.S06 - KTA  
Drec1 224 vr 24/11 21:00 VC APOLLO DREC1 De Brandjes Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
20 R15 22 za 25/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC APOLLO KOEKELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 59 za 25/11 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC APOLLO KOEKELARE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Celien Pottelancie
BU15M 27 za 25/11 19:00 Vlamo Vlamertinge VC APOLLO KOEKELARE H.V01 - Sporthal Vlamertinge  
3H 153 za 25/11 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC JONG KUURNE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
20 R15 27 zo 26/11 13:30 VKt TORHOUT C VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
Drec1 227 wo 29/11 20:45 VC Smashing Ladies VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
2B R7 27 za 02/12 9:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 25 za 02/12 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M15RF 53 za 02/12 11:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lore Cool
M13RH 117 za 02/12 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Mat Goddyn
M15PB 36 za 02/12 14:30 VC APOLLO KOEKELARE ELCKERLYC ZWEVEZELE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Mathias Vandierendonck
M13RH 53 za 02/12 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE C H.V02 - Hof ter Straeten  
4DC 69 za 02/12 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie - Rob
3H 69 za 02/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 53 za 02/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lies Casteleyn
J15PA 34 zo 03/12 9:00 VOLLEY BREDENE B VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder  
M13PB 36 zo 03/12 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Tim De Weert
Drec1 230 vr 08/12 21:00 VC APOLLO DREC1 The Red Zebra's Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
M15PB 37 za 09/12 9:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren  
20 R15 30 za 09/12 10:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE A H.Z02 - Groene Meersen  
J15PA 38 za 09/12 10:45 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
M13PB 37 za 09/12 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren  
4DC 162 za 09/12 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM BRUGGE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Siska
M15RF 123 za 09/12 17:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY DE HAAN H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER - probleem geen enkele senioreploeg ter beschikking
3DB 57 za 09/12 19:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM VC APOLLO KOEKELARE A H.I06 - Sporthal de Krekel  
3H 71 za 09/12 20:00 PREFAXIS MENEN C VC APOLLO KOEKELARE H.M03 - CC De Steiger VAUBAN  
2B R7 28 zo 10/12 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Bloso Sportcentrum  
Drec1 233 vr 15/12 20:15 NonStop Jes-Sports Dames VC APOLLO DREC1 St Andreas, Steensedijk 151, Oostende  
M15RF 63 za 16/12 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Steven Plaetevoet
M13RH 65 za 16/12 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Marjolein Chys
J15PA 43 za 16/12 11:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen  
M15PB 44 za 16/12 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lore Cool
M13RH 63 za 16/12 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE B H.V02 - Hof ter Straeten  
4DC 83 za 16/12 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Kerstmarkt
3H 83 za 16/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 63 za 16/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
M13PB 44 zo 17/12 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Tim De Weert
4DC 88 za 23/12 17:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE B H.V02 - Hof ter Straeten Rob Huyghelier
3H 179 za 06/01 20:30 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE E H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
2.0 F2 R7 2 za 13/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC APOLLO KOEKELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 71 za 13/01 11:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C VC APOLLO KOEKELARE B H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
M15RF 70 za 13/01 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
M15PB 47 za 13/01 14:30 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Steven Plaetevoet
4DC 97 za 13/01 16:00 DAVOLO LOPPEM B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE B H.L07 - Ontmoetingscentrum  
3DB 70 za 13/01 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B VC APOLLO KOEKELARE A H.W12 - Gemeentelijk Sporthal  
3H 97 za 13/01 19:00 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen  
J15PA 46 za 13/01 FF VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE   Forfait Jumpers
M13PB 47 zo 14/01 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aukje Decloedt
M13RH 72 zo 14/01 15:30 VBC ST. JORIS D VC APOLLO KOEKELARE C H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
Drec1 1D01 vr 19/01 21:00 VC APOLLO DREC1 Deweert Sport Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2.0 F2 R7 4 za 20/01 9:00 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE A H.K07 - Sporthal Siska Missiaen
M15RF 76 za 20/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Stef Vandewalle
J15PA 49 za 20/01 10:45 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE B H.D06 - De Pluimen, Diksmuide Steven Plaetevoet
B F2 R6 2 za 20/01 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen Jan Dereeper
M13RH 77 za 20/01 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Flore Devos
M13RH 78 za 20/01 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C ELCKERLYC ZWEVEZELE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Saar Belpaeme
4DC 100 za 20/01 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie
3H 100 za 20/01 20:30 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
M13PB 49 zo 21/01 16:00 PERVOL RUISELEDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp van 20/1 naar 21/1
Drec1 236 wo 24/01 20:45 Ladies Volley VC APOLLO DREC1 St Andreas, Steensedijk 151, Oostende  
2B F2 R6 3 za 27/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE V.T. LICHTERVELDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koen Devos
2.0 F2 R7 8 za 27/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A V.T. LICHTERVELDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 80 za 27/01 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE C H.R07 - Riderfort  
M15RF 84 za 27/01 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
J15PA 56 za 27/01 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
M15PB 55 za 27/01 14:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M13RH 79 za 27/01 14:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE B H.A02 - Bloso Sportcentrum  
3H 111 za 27/01 18:30 ROEPOVO POPERINGE C VC APOLLO KOEKELARE H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
3DB 84 za 27/01 19:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B VC APOLLO KOEKELARE A H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
4DC 111 za 27/01 20:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE B H.S01 - Gemeentelijke sporthal t Kompas  
2.0 F2 R7 9 zo 28/01 9:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper
M13PB 55 zo 28/01 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Mat Goddyn
Drec1 238 vr 02/02 21:00 VC APOLLO DREC1 Ten Putte Toetsers Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2B F2 R6 5 za 03/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VKT TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper
2.0 F2 R7 10 za 03/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKT TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
2.0 F2 R7 11 za 03/02 10:00 V.T. LICHTERVELDE VC APOLLO KOEKELARE B H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Koen Devos
M13RH 89 za 03/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Sebe Verhelst
M13RH 90 za 03/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Flore Declercq
M15RF 88 za 03/02 15:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Steven Plaetevoet
3H 115 za 03/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE BAVO BAVIKHOVE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 88 za 03/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A ELCKERLYC ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN MARKEERDER
2.0 F2 R7 14 za 10/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VKT TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 29 za 10/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Janne Beuselinck
4DC 126 za 10/02 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY BREDENE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht
3DB 92 za 10/02 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R07 - Riderfort  
3H 126 za 10/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC DE BEERLANDERS BEERNEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie
M15RF 92 za 10/02 FF JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Forfait Jumpers
M13RH 94 zo 11/02 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B VC APOLLO KOEKELARE C H.O07 - De Valkaart  
U15MP 01 za 17/02 10:00 LENDELEDE A (+) VC APOLLO KOEKELARE (+) H.L04 - Steuren Ambacht, Lendelede  
2.0 F2 R7 17 za 24/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 101 za 24/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Saar Belpaeme
4DC 132 za 24/02 17:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE D VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena  
3DB 100 za 24/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
3H 132 zo 25/02 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
M13RH 33 zo 25/02 13:30 VBC ST. JORIS C VC APOLLO KOEKELARE C H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
U13MP 0002 zo 25/02 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
U15JP 0001 zo 25/02 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - De Lange Munte, Kortrijk  
Drec1 245 vr 02/03 21:00 VC APOLLO DREC1 NonStop Jes-Sports Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2.0 F2 R7 19 za 03/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
2B F2 R6 8 za 03/03 13:45 VKT TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Jan Dereeper
4DC 138 za 03/03 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht
3DB 37 za 03/03 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE A H.O09 - Sporthal Hazebeek Robrecht Huyghelier
3H 138 za 03/03 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
U15MP 03 za 03/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE (+) MEVO LEDEGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
Drec1 247 di 06/03 20:45 De Brandjes VC APOLLO DREC1 Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, Bredene  
2.0 F2 R7 24 za 10/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B KORTEMARK H.K07 - Sporthal Jan Dereeper
2.0 F2 R7 23 za 10/03 10:00 V.T. LICHTERVELDE VC APOLLO KOEKELARE A H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Siska Missiaen
2B F2 R6 9 za 10/03 10:00 V.T. LICHTERVELDE B VC APOLLO KOEKELARE H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Jan Dereeper
M13RH 105 za 10/03 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY DE HAAN B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Charlotte Delrue
M13RH 107 za 10/03 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M15RF 103 za 10/03 15:00 VC APOLLO KOEKELARE VOSTA STADEN B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Stef Vandewalle
3DB 103 za 10/03 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
U15JP 0004 za 10/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE A (SGP) H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
U15MP 04 za 10/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE (+) LENDELEDE A (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koen Devos ? - # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
U13MP 0004 za 10/03 16:00 IZEGEMS VOLLEY TEAM A VC APOLLO KOEKELARE A H.I06 - Sporthal de Krekel  
3H 146 zo 11/03 15:30 VBC DOSKOM MOORSLEDE B VC APOLLO KOEKELARE H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede  
4DC 146 zo 11/03 17:30 VBC ST. JORIS B VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
Drec1 250 vr 16/03 21:00 VC APOLLO DREC1 VC Smashing Ladies Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2B F2 R6 11 za 17/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper
2.0 F2 R7 26 za 17/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B V.T. LICHTERVELDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
2.0 F2 R7 25 za 17/03 13:45 VKT TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Siska Missiaen
M13RH 111 za 17/03 15:30 VOLLEY DE HAAN B VC APOLLO KOEKELARE C H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
M15RF 113 za 17/03 17:00 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE H.O09 - Sporthal Hazebeek  
3H 62 za 17/03 19:00 VC JONG KUURNE VC APOLLO KOEKELARE H.K11 - Sportpark  
4DC 153 za 17/03 19:30 VC APOLLO KOEKELARE B MEHONI ZUIENKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht
3DB 113 za 17/03 20:30 PERVOL RUISELEDE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp  
U15JP 0005 za 17/03 13:00 ROEPOVO POPERINGE B VC APOLLO KOEKELARE H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
M13RH 109 zo 18/03 11:00 VOLLEY BREDENE VC APOLLO KOEKELARE B H.B06 - Ter Polder  
U13MP 0006 zo 18/03 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A MEVO LEDEGEM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
3DB 76 vr 23/03 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLARE ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lies Castelein - komt van 03/03/2018
M13RH 119 za 24/03 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Britt Broucke
2.0 F2 R7 29 za 24/03 13:45 VKT TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE B H.T02 - Stedelijke Sp Siska Missiaen
U15JP 0008 za 24/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE ROEPOVO POPERINGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
4DC 160 za 24/03 15:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.R07 - Riderfort  
3H 160 za 24/03 20:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.O08 - Sporthal Ter Beke  
U15MP 06 zo 25/03 10:00 MEVO LEDEGEM VC APOLLO KOEKELARE (+) H.L02 - Gemeentelijke sporthal  
U13MP 0007 zo 25/03 10:00 MEVO LEDEGEM A VC APOLLO KOEKELARE A H.L02 - Gemeentelijke sporthal  
3DB 119 zo 25/03 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE A H.K07 - Sporthal  
Drec1 257 wo 28/03 20:45 Ladies Volley VC APOLLO DREC1 St Andreas, Steensedijk 151, Oostende  
M13RH 51 za 07/04 9:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B VC APOLLO KOEKELARE B H.G02 - Sporthal Gistel komt van 23/3 9:00
M15RF 119 za 07/04 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide komt van 24/3
U15MP 07 za 07/04 14:30 VC APOLLO KOEKELARE (+) MEVO LEDEGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
3H 162 za 07/04 20:30 VC APOLLO KOEKELARE PREFAXIS MENEN C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
4DC 71 za 07/04 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE D VC APOLLO KOEKELARE B H.A02 - Bloso Sportcentrum Vraag van Brugge om te verplaatsen - in behandeling
U13MP 0010 za 14/04 11:00 VC APOLLO KOEKELARE A IZEGEMS VOLLEY TEAM A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M13RH 125 za 14/04 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VC APOLLO KOEKELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ellen Dehullu
M15RF 57 za 14/04 11:00 VOLLEY DE HAAN VC APOLLO KOEKELARE H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan komt van 13:30
U15JP 0010 za 14/04 15:30 VOLLEY BREDENE A (SGP) VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder  
3DB 123 za 14/04 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A IZEGEMS VOLLEY TEAM H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
3H 174 zo 15/04 11:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D VC APOLLO KOEKELARE H.M01 - Sporthal Marke  
4DC 174 zo 15/04 17:30 VBC ST. JORIS A VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
M13RH 131 za 21/04 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jolien Desmedt
U15JP 012 za 21/04 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KORTRIJK H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide Oude locatie: H.K05 - Gemeentelijke sportha
U13MP 0011 za 21/04 14:30 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE A H.A02 - Sportcentrum J Saelens van 22/4 14u00 naar 21/4 14u30
4DC 179 za 21/04 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B SLOVO VOLLEY BRUGGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie
3H 88 za 21/04 20:00 KNACK ROESELARE E VC APOLLO KOEKELARE H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare komt van 19:00
3DB 131 za 21/04 20:30 VKt TORHOUT D VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
U15MP 09 zo 22/04 9:00 LENDELEDE A (+) VC APOLLO KOEKELARE (+) H.L04 - Sporthal Steuren   
M13RH 127 zo 22/04 11:00 VOLLEY BREDENE VC APOLLO KOEKELARE C H.B06 - Ter Polder  
M15RF 131 zo 22/04 11:00 VOLLEY BREDENE VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder  
Drec1 262 vr 27/04 21:00 VC APOLLO DREC1 Ten Putte Toetsers Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
Drec1   wo 09/05   Bekerfinale + uitreiking datum onder voorbehoud    
ploeg   datum uur thuisploeg bezoekers sporthal markeerder/scheidsrechter coach/wedstrijdwijziging
BDP 11 za 09/09 17:30 VC APOLLO KOEKELARE B (4P) VT GULLEGEM C (4P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper - Rob - BEKER
Drec1 225 vr 15/09 21:00 VC APOLLO DREC1 NonStop Jes-Sports Dames Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
M15RF 4 za 16/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M13RH 5 za 16/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B ELCKERLYC ZWEVEZELE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Flore Devos
M13RH 6 za 16/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VBC ST. JORIS D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Sebe Verhelst
M15PB 4 za 16/09 14:30 VC APOLLO KOEKELARE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
20 R15 3 za 16/09 16:00 VKt TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
20 R15 1 za 16/09 16:00 VKt TORHOUT C VC APOLLO KOEKELARE B H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
4DC 6 za 16/09 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B DAVOLO LOPPEM B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie - Rob
J15PA 1 za 16/09 17:30 VOLLEY BREDENE A (SGP) VC APOLLO KOEKELARE H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
3H 6 za 16/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Thery Gino
3DB 4 za 16/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VC WIVO WINGENE VZW B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koen Devos
M13PB 4 zo 17/09 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Marjolein Chys
Drec1 202 di 19/09 20:45 De Brandjes VC APOLLO DREC1 Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, Bredene  
2B R7 1 za 23/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 11 za 23/09 11:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C VC APOLLO KOEKELARE C H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
3H 9 za 23/09 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN C VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
J15PA 5 za 23/09 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Janne Devos
4DC 9 za 23/09 15:30 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen Rob Huyghelier
M15PB 7 za 23/09 18:15 ELCKERLYC ZWEVEZELE A VC APOLLO KOEKELARE H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
3DB 9 za 23/09 20:00 VOLARE ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
M15RF 9 zo 24/09 10:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K07 - Sporthal  
M13PB 7 zo 24/09 13:30 VBC ST. JORIS A VC APOLLO KOEKELARE A H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
M13RH 12 zo 24/09 13:30 VBC ST. JORIS D VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
Drec1 206 vr 29/09 21:00 VC APOLLO DREC1 VC Smashing Ladies Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2B R7 4 za 30/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 5 za 30/09 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VKt TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 17 za 30/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Camille Vermet
M13RH 18 za 30/09 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ellen Dehullu
M15PB 12 za 30/09 14:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M15RF 16 za 30/09 15:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Robbe Dumoulin
J15PA 10 za 30/09 16:30 OLVA BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Bloso Sportcentrum  
4DC 20 za 30/09 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DAMME VZW H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Rob
3H 20 za 30/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE ROEPOVO POPERINGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 16 za 30/09 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
M13PB 12 zo 01/10 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Sarah Inghelbrecht
Drec1 207 ma 02/10 20:45 The Red Zebra's VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
20 R15 7 za 07/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
4DC 0 za 07/10 17:30 VC APOLLO KOEKELARE B (4P) Ruiselede 3de prov.   Bart Pottelancie - Rob - BEKER
BHP 3 za 07/10 20:00 VC APOLLO KOEKELARE (3P) VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (3P) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Thery Gino
BDP 42 za 07/10 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE (2P) VC APOLLO KOEKELARE A (3P) H.L03 - De Barloke  
BU13M 4 zo 08/10 10:30 VC APOLLO KOEKELARE BEAPHAR POPERINGE H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
Drec1 211 vr 13/10 21:00 VC APOLLO DREC1 Ladies Volley Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
20 R15 12 za 14/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 10 za 14/10 9:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE B H.Z02 - Groene Meersen  
M13RH 20 za 14/10 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.R07 - Riderfort  
J15PA 14 za 14/10 10:45 VC APOLLO KOEKELARE VC PACKO ZEDELGEM H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M15RF 23 za 14/10 15:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL VC APOLLO KOEKELARE H.O08 - Sporthal Ter Beke  
3DB 23 za 14/10 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B VC APOLLO KOEKELARE A H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
M15PB 15 za 14/10 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE H.S06 - KTA  
2B R7 12 zo 15/10 9:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
3H 24 zo 15/10 10:45 BAVO BAVIKHOVE B VC APOLLO KOEKELARE H.B01 - De Vlasschaard  
M13PB 15 zo 15/10 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE A H.S06 - KTA  
M13RH 19 zo 15/10 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE C H.S06 - KTA  
Drec1 215 wo 18/10 20:45 Ten Putte Toetsers VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
2B R7 13 za 21/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 15 za 21/10 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 30 za 21/10 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Celien Pottelancie
M15PB 17 za 21/10 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena 9u00 wordt 13u00
4DC 35 za 21/10 16:30 VOLLEY BREDENE B VC APOLLO KOEKELARE B H.B06 - Ter Polder Siska Missiaen
3H 35 za 21/10 20:00 VC DE BEERLANDERS BEERNEM B VC APOLLO KOEKELARE H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
3DB 28 za 21/10 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A RUVO RUDDERVOORDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
J15PA 18 za 21/10 FF JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE   Forfait Jumpers
M15RF 28 za 21/10 FF VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Forfait Jumpers - Pieter Jan Declercq
M13PB 17 zo 22/10 13:30 VKt TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
M13RH 93 zo 22/10 15:30 VBC ST. JORIS C VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
M13RH 102 za 28/10 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VBC ST. JORIS C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Janne Beuselinck
4DC 41 za 28/10 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B HERMES VOLLEY OOSTENDE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Siska
3H 41 za 28/10 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lies Casteleyn
3DB 31 za 28/10 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE A H.A02 - Bloso Sportcentrum  
M13PB 23 zo 29/10 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aukje Decloedt
J15PA 23 zo 29/10 11:00 KNACK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare  
M13RH 34 zo 29/10 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B VC APOLLO KOEKELARE B H.O07 - De Valkaart  
BU17M 19 za 04/11 14:30 VC APOLLO KOEKELARE DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
4DC 62 zo 05/11 15:30 MEHONI ZUIENKERKE VC APOLLO KOEKELARE B H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Rob Huyghelier
Drec1 254 ma 06/11 20:45 The Red Zebra's VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
M13PB 27 za 11/11 9:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren  
20 R15 18 za 11/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 16 za 11/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VKt TORHOUT C H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 41 za 11/11 9:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B VC APOLLO KOEKELARE C H.G02 - Sporthal Gistel  
J15PA 25 za 11/11 10:45 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
M15PB 27 za 11/11 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren  
M13RH 39 za 11/11 15:30 VOLLEY DE HAAN B VC APOLLO KOEKELARE B H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan  
4DC 47 za 11/11 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B VC APOLLO KOEKELARE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide Siska Missiaen
3H 47 za 11/11 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
3DB 37 za 11/11 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE A H.O09 - Sporthal Hazebeek  
M15RF 37 zo 12/11 10:30 VOSTA STADEN B VC APOLLO KOEKELARE H.S07 - Sporthal de Wankaarde  
2B R7 16 zo 12/11 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
M13PB 32 za 18/11 9:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A VC APOLLO KOEKELARE A H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
M15RF 43 za 18/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jason Broucke
M13RH 45 za 18/11 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aube Tylleman
M13RH 47 za 18/11 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY DE HAAN B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aagje Vandevoorde
M15PB 32 za 18/11 13:15 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A VC APOLLO KOEKELARE H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
J15PA 29 za 18/11 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE A (SGP) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Pieter-Jan Declercq
20 R15 20 za 18/11 16:00 VKt TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE B H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
4DC 55 za 18/11 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie - Rob
3H 55 za 18/11 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VBC DOSKOM MOORSLEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
3DB 43 za 18/11 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A PERVOL RUISELEDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN MARKEERDER
2B R7 19 zo 19/11 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE H.S06 - KTA  
Drec1 224 vr 24/11 21:00 VC APOLLO DREC1 De Brandjes Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
20 R15 22 za 25/11 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC APOLLO KOEKELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M13RH 59 za 25/11 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC APOLLO KOEKELARE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Celien Pottelancie
BU15M 27 za 25/11 19:00 Vlamo Vlamertinge VC APOLLO KOEKELARE H.V01 - Sporthal Vlamertinge  
3H 153 za 25/11 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC JONG KUURNE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
20 R15 27 zo 26/11 13:30 VKt TORHOUT C VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
Drec1 227 wo 29/11 20:45 VC Smashing Ladies VC APOLLO DREC1 De Barloke, Slijpesteenweg 28, Leffinge  
2B R7 27 za 02/12 9:00 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
20 R15 25 za 02/12 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal  
M15RF 53 za 02/12 11:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lore Cool
M13RH 117 za 02/12 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Mat Goddyn
M15PB 36 za 02/12 14:30 VC APOLLO KOEKELARE ELCKERLYC ZWEVEZELE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Mathias Vandierendonck
M13RH 53 za 02/12 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE C H.V02 - Hof ter Straeten  
4DC 69 za 02/12 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie - Rob
3H 69 za 02/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 53 za 02/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lies Casteleyn
J15PA 34 zo 03/12 9:00 VOLLEY BREDENE B VC APOLLO KOEKELARE H.B06 - Ter Polder  
M13PB 36 zo 03/12 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Tim De Weert
Drec1 230 vr 08/12 21:00 VC APOLLO DREC1 The Red Zebra's Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
M15PB 37 za 09/12 9:00 BEVO BEOBANK ROESELARE B VC APOLLO KOEKELARE H.R02 - Sporthal Beveren  
20 R15 30 za 09/12 10:00 VC PACKO ZEDELGEM B VC APOLLO KOEKELARE A H.Z02 - Groene Meersen  
J15PA 38 za 09/12 10:45 VC APOLLO KOEKELARE OLVA BRUGGE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
M13PB 37 za 09/12 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R02 - Sporthal Beveren  
4DC 162 za 09/12 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM BRUGGE D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Siska
M15RF 123 za 09/12 17:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY DE HAAN H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER - probleem geen enkele senioreploeg ter beschikking
3DB 57 za 09/12 19:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM VC APOLLO KOEKELARE A H.I06 - Sporthal de Krekel  
3H 71 za 09/12 20:00 PREFAXIS MENEN C VC APOLLO KOEKELARE H.M03 - CC De Steiger VAUBAN  
2B R7 28 zo 10/12 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.A02 - Bloso Sportcentrum  
Drec1 233 vr 15/12 20:15 NonStop Jes-Sports Dames VC APOLLO DREC1 St Andreas, Steensedijk 151, Oostende  
M15RF 63 za 16/12 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Steven Plaetevoet
M13RH 65 za 16/12 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY BREDENE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Marjolein Chys
J15PA 43 za 16/12 11:00 VC PACKO ZEDELGEM VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen  
M15PB 44 za 16/12 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Lore Cool
M13RH 63 za 16/12 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE B H.V02 - Hof ter Straeten  
4DC 83 za 16/12 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht - Kerstmarkt
3H 83 za 16/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 63 za 16/12 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
M13PB 44 zo 17/12 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Tim De Weert
4DC 88 za 23/12 17:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE B H.V02 - Hof ter Straeten Rob Huyghelier
3H 179 za 06/01 20:30 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE E H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
2.0 F2 R7 2 za 13/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VC APOLLO KOEKELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 71 za 13/01 11:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE C VC APOLLO KOEKELARE B H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele  
M15RF 70 za 13/01 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
M15PB 47 za 13/01 14:30 VC APOLLO KOEKELARE HERMES VOLLEY OOSTENDE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Steven Plaetevoet
4DC 97 za 13/01 16:00 DAVOLO LOPPEM B (ZB) VC APOLLO KOEKELARE B H.L07 - Ontmoetingscentrum  
3DB 70 za 13/01 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B VC APOLLO KOEKELARE A H.W12 - Gemeentelijk Sporthal  
3H 97 za 13/01 19:00 VC PACKO ZEDELGEM C VC APOLLO KOEKELARE H.Z02 - Groene Meersen  
J15PA 46 za 13/01 FF VC APOLLO KOEKELARE JUMPERS MIDDELKERKE   Forfait Jumpers
M13PB 47 zo 14/01 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VKt TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Aukje Decloedt
M13RH 72 zo 14/01 15:30 VBC ST. JORIS D VC APOLLO KOEKELARE C H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
Drec1 1D01 vr 19/01 21:00 VC APOLLO DREC1 Deweert Sport Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2.0 F2 R7 4 za 20/01 9:00 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE A H.K07 - Sporthal Siska Missiaen
M15RF 76 za 20/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Stef Vandewalle
J15PA 49 za 20/01 10:45 VC APOLLO KOEKELARE KNACK ROESELARE B H.D06 - De Pluimen, Diksmuide Steven Plaetevoet
B F2 R6 2 za 20/01 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE VC APOLLO KOEKELARE H.D06 - Sporthal De Pluimen Jan Dereeper
M13RH 77 za 20/01 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS D H.K05 - Gemeentelijke sporthal Flore Devos
M13RH 78 za 20/01 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C ELCKERLYC ZWEVEZELE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Saar Belpaeme
4DC 100 za 20/01 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VC PACKO ZEDELGEM C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie
3H 100 za 20/01 20:30 VC APOLLO KOEKELARE REMBERT TORHOUT HEREN C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
M13PB 49 zo 21/01 16:00 PERVOL RUISELEDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R08 - Molendorp van 20/1 naar 21/1
Drec1 236 wo 24/01 20:45 Ladies Volley VC APOLLO DREC1 St Andreas, Steensedijk 151, Oostende  
2B F2 R6 3 za 27/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE V.T. LICHTERVELDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koen Devos
2.0 F2 R7 8 za 27/01 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A V.T. LICHTERVELDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 80 za 27/01 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B VC APOLLO KOEKELARE C H.R07 - Riderfort  
M15RF 84 za 27/01 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC APOLLO KOEKELARE H.O12 - Mr V Arena  
J15PA 56 za 27/01 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
M15PB 55 za 27/01 14:30 VC APOLLO KOEKELARE BEVO BEOBANK ROESELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M13RH 79 za 27/01 14:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C VC APOLLO KOEKELARE B H.A02 - Bloso Sportcentrum  
3H 111 za 27/01 18:30 ROEPOVO POPERINGE C VC APOLLO KOEKELARE H.P02 - Stedelijke Sporthal 2  
3DB 84 za 27/01 19:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B VC APOLLO KOEKELARE A H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt  
4DC 111 za 27/01 20:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW VC APOLLO KOEKELARE B H.S01 - Gemeentelijke sporthal t Kompas  
2.0 F2 R7 9 zo 28/01 9:30 SARRAKO KORTEMARK VC APOLLO KOEKELARE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper
M13PB 55 zo 28/01 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A BEVO BEOBANK ROESELARE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Mat Goddyn
Drec1 238 vr 02/02 21:00 VC APOLLO DREC1 Ten Putte Toetsers Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2B F2 R6 5 za 03/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VKT TORHOUT A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper
2.0 F2 R7 10 za 03/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A VKT TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
2.0 F2 R7 11 za 03/02 10:00 V.T. LICHTERVELDE VC APOLLO KOEKELARE B H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Koen Devos
M13RH 89 za 03/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B RUVO RUDDERVOORDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Sebe Verhelst
M13RH 90 za 03/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Flore Declercq
M15RF 88 za 03/02 15:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.K05 - Gemeentelijke sporthal Steven Plaetevoet
3H 115 za 03/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE BAVO BAVIKHOVE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Gino Thery
3DB 88 za 03/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A ELCKERLYC ZWEVEZELE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN MARKEERDER
2.0 F2 R7 14 za 10/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VKT TORHOUT B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 29 za 10/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VBC ST. JORIS C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Janne Beuselinck
4DC 126 za 10/02 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY BREDENE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht
3DB 92 za 10/02 19:30 RUVO RUDDERVOORDE A VC APOLLO KOEKELARE A H.R07 - Riderfort  
3H 126 za 10/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VC DE BEERLANDERS BEERNEM B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Bart Pottelancie
M15RF 92 za 10/02 FF JUMPERS MIDDELKERKE VC APOLLO KOEKELARE H.L03 - De Barloke Forfait Jumpers
M13RH 94 zo 11/02 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B VC APOLLO KOEKELARE C H.O07 - De Valkaart  
U15MP 01 za 17/02 10:00 LENDELEDE A (+) VC APOLLO KOEKELARE (+) H.L04 - Steuren Ambacht, Lendelede  
2.0 F2 R7 17 za 24/02 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B VC APOLLO KOEKELARE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
M13RH 101 za 24/02 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Saar Belpaeme
4DC 132 za 24/02 17:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE D VC APOLLO KOEKELARE B H.O12 - Mr V Arena  
3DB 100 za 24/02 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE C H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
3H 132 zo 25/02 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk  
M13RH 33 zo 25/02 13:30 VBC ST. JORIS C VC APOLLO KOEKELARE C H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
U13MP 0002 zo 25/02 10:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
U15JP 0001 zo 25/02 11:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK VC APOLLO KOEKELARE H.K09 - De Lange Munte, Kortrijk  
Drec1 245 vr 02/03 21:00 VC APOLLO DREC1 NonStop Jes-Sports Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2.0 F2 R7 19 za 03/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE A SARRAKO KORTEMARK H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
2B F2 R6 8 za 03/03 13:45 VKT TORHOUT A VC APOLLO KOEKELARE H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Jan Dereeper
4DC 138 za 03/03 16:30 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Kris Inghelbrecht
3DB 37 za 03/03 18:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE VC APOLLO KOEKELARE A H.O09 - Sporthal Hazebeek Robrecht Huyghelier
3H 138 za 03/03 20:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (ZB) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Ilse Allary
U15MP 03 za 03/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE (+) MEVO LEDEGEM H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
Drec1 247 di 06/03 20:45 De Brandjes VC APOLLO DREC1 Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, Bredene  
2.0 F2 R7 24 za 10/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B KORTEMARK H.K07 - Sporthal Jan Dereeper
2.0 F2 R7 23 za 10/03 10:00 V.T. LICHTERVELDE VC APOLLO KOEKELARE A H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Siska Missiaen
2B F2 R6 9 za 10/03 10:00 V.T. LICHTERVELDE B VC APOLLO KOEKELARE H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Jan Dereeper
M13RH 105 za 10/03 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B VOLLEY DE HAAN B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Charlotte Delrue
M13RH 107 za 10/03 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
M15RF 103 za 10/03 15:00 VC APOLLO KOEKELARE VOSTA STADEN B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Stef Vandewalle
3DB 103 za 10/03 20:30 VC APOLLO KOEKELARE A VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Trui Declerck
U15JP 0004 za 10/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY BREDENE A (SGP) H.K05 - Gemeentelijke sporthal # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
U15MP 04 za 10/03 14:30 VC APOLLO KOEKELARE (+) LENDELEDE A (+) H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koen Devos ? - # NOG GEEN SCHEIDRECHTER
U13MP 0004 za 10/03 16:00 IZEGEMS VOLLEY TEAM A VC APOLLO KOEKELARE A H.I06 - Sporthal de Krekel  
3H 146 zo 11/03 15:30 VBC DOSKOM MOORSLEDE B VC APOLLO KOEKELARE H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede  
4DC 146 zo 11/03 17:30 VBC ST. JORIS B VC APOLLO KOEKELARE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood  
Drec1 250 vr 16/03 21:00 VC APOLLO DREC1 VC Smashing Ladies Sportcentrum zaal 1, Belhuttebaan 40, Koekelare  
2B F2 R6 11 za 17/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Jan Dereeper
2.0 F2 R7 26 za 17/03 9:00 VC APOLLO KOEKELARE B V.T. LICHTERVELDE H.K05 - Gemeentelijke sporthal Siska Missiaen
2.0 F2 R7 25 za 17/03 13:45 VKT TORHOUT B VC APOLLO KOEKELARE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout Siska Missiaen