Spelerslijsten

Spelerslijsten

spelerslijsten competitie volwassenen

Derde provinciale Dames (klik op de lijst om deze in PDF te downloaden)

Ploegverant-woordelijken

Voorzitter

Pottelancie Bart


Eikendreef 19 - 8680 Koekelare

bart@vcapollo.be

0473 46 17 24

Secretaris

Dereeper Jan


Moerewegel 42 - 8680 Koekelare

jan@vcapollo.be

051 58 95 66

Penningmeester

Declerck Trui


Oostmeetstraat 69 - 8680 Koekelare

trui@vcapollo.be

0472 91 71 04

Bestuurslid

Cool Lore


Lichtervelde

lore@vcapollo.be


Bestuurslid


Bestuurslid - fotograaf

Quartier Geert


Aartrijke

geert@vcapollo.be


Bestuurslid

Vandewalle Stef


Nachtegaalstraat 1 - Kortemark

stef@vcapollo.be

0472 07 56 63

Dereeper Jan


Moerewegel 42 - 8680 Koekelare

jan@vcapollo.be

051 58 95 66

Devos Koen


Ringlaan - 8680 Koekelare

koen@vcapollo.be

0472 38 75 54

Plaetevoet Steven


Torhoutsestraat 203 - Ruddervoorde

steven@vcapollo.be

0475 68 75 58

Bestuur

Ploegverantwoordelijken

Huyghelier Robrecht


A. Decoussemaekerstraat 10 - De Panne

robrecht@vcapollo.be

0478 63 70 64


Missiaen Siska


Wittepoortstraat 7 - Keiem

siska@vcapollo.be

0494 04 76 73


Inghels Jinke


Handzamestraat 142 - Handzame

jonke@vcapollo.be

0472 13 66 64


Bestuurslid


spelerslijsten competitie jeugd

Derde provinciale Heren (klik op de lijst om deze in PDF te downloaden)

Vierde provinciale Dames (klik op de lijst om deze in PDF te downloaden)

Jongens (klik op de lijst om deze in PDF te downloaden)


Meisjes (klik op de lijst om deze in PDF te downloaden)

Bestuur

Microsoft SharePoint wordt gebruikt om documenten op te maken en te delen onder de bestuursleden in een beveiligde omgeving..

spelerslijsten Recrea dames The Black Beez

Recrea dames - The Black Beez (klik op de lijst om deze in PDF te downloaden)


Hosted by AKONI.be